Aranżacja kwiatowa wesela – ważne wskazówki

Aranżacja kwiatowa na weselu świetnie sprawdza się, kiedy w dobie pośpiechu doskwiera nam ciągły brak czasu. Obecnie coraz bardziej popularne staje się nawiązanie współpracy z firmą zajmującą się aranżacją florystyczną ślubu i wesela.

W dzisiejszym poście przedstawimy Wam ważne wskazówki dotyczące ustaleń, które powinny być omówione podczas spotkania z florystą.

 

fe7170c8a48bae0d13ffbf2537d3d2f3

 

Aranżacja kwiatowa wesela charakteryzuje się bardzo szerokim wachlarzem cenowym. Najważniejszym aspektem jest oczywiście wysokość budżetu, którym dysponuje Para Młoda. Należy się go bezwzględnie trzymać żeby później uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki, gdy okaże się, że znacznie go przekroczyliśmy.

Przed spotkaniem warto poinformować florystę o Waszym pomyśle na motyw ślubny, jaka kolorystyka i kwiaty Was interesują. Florystki często proszą o zdjęcie sukni ślubnej lub kawałek materiału, z którego została ona wykonana. To bardzo im pomaga w doborze odpowiedniego bukietu dla Panny Młodej.

 

d43ce2fd21d752d1139b629fe6cc5ef8

 

Najlepszym miejscem na spotkanie się z florystą jest oczywiście miejsce, gdzie odbędzie się wesele. Wtedy florysta ma pełne wyobrażenie miejsca i ustawienia dekoracji, które chcieliby Państwo mieć na swoim weselu. Florysta powinien mieć ze sobą również zdjęcia z własnych realizacji, jak i elementy dekoracji, które można użyć w Waszej aranżacji.

Do umowy powinien być dodany aneks, w którym zawiera się cały zakres dekoracji, które firma florystyczna zobowiązuje się do wykonania na Wasze wesele.

Ważne będzie również podanie w umowie godziny, do której cała aranżacja florystyczna ma zostać wykonana.

 

f6a8dad9e4d44058caf95a8d41674c98

 

Z odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem planowanie dekoracji kwiatowych będzie czystą przyjemnością !

Pozdrawiamy !

Leave A Comment