Cytrynowe wesele

Inspiro Wedding Consultant przedstawia

Cytrynowy ślub

Cytrynowy ślub

Kochani! Po długiej zimie nadeszła wyczekiwana wiosna, a wraz z nią czas, w którym w pełni rozpoczynamy sezon ślubny 2018. Ostatnio zastanawiałyśmy się czym chciałybyśmy się z Wami w tym momencie podzielić na łamach naszego ślubnego bloga i w ręce wpadły nam zdjęcia, które darzymy szczególnym sentymentem ze względu na ludzi, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy tym projekcie. Dziękujemy!

Motywem przewodnim tego ślubu i wesela zostały cytrusy, dokładniej mówiąc cytryny. Naszym zdaniem miłość nie zawsze jest słodka, czasami bywa też słodko-kwaśna, dlatego też padło na cytryny – kto się z nami zgodzi – ręka w górę!

Joanna Jaskólska Photography to dzięki niej i jej magicznym obiektywom możecie podziwiać piękne zdjęcia. Pełen profesjonalizm i talent w jednej przeuroczej osobie.

 

 

 

Cytrynowy ślub

 

Sabada dekoruje przygotowała na tę okazję aranżacje florystyczne w połączeniu kolorystycznym bieli, zieleni i koloru żółtego. Zastawa stołowa z elementami złota, złote świeczniki z kolorowymi świecami, białe obrusy, świeże cytryny, nieopuszczający dziewczyny dobry humor i mamy bajkowe dekoracje.

 

Cytrynowy ślub

Cytrynowy ślub

Cytrynowy ślub

Cytrynowy ślub

Tortem o smaku cytrynowo – śmietankowy na lemoncurdzie z jeżyną, borówką oraz słodkimi babeczkami i deserami rozpieszczała nas Pani Sylwia z Torty z Mojesza. Pani Sylwio, zostało mało czasu do lata, a Pani cały czas kusi nas tymi słodkościami!

 

cytrynowy-slub-joanna-jaskolska_023

 

 

Stylizacją przepięknej Dominiko Dedo zajęło się Atelier Sylwii Kopczyńskiej, połączenie subtelności z elegancją, nowoczesności z tradycją. Wybitna artystka i pięknie rozumiane słowo „kobiecość”.
Całość dopełniła biżuteria od NOVIA BLANCA – nie mogłyśmy oderwać od niej oczu – i makijaż wykonany przez Panią Ewę Lefek.

 

cytrynowy-slub-joanna-jaskolska_038

Cytrynowy ślub

Pako Lorente zajęło się stylizacją przystojnego Pana Młodego – Bartosza Sobali, który nawet podczas zjadania kawałków cytryny wyglądał elegancko i gustowne.

 

cytrynowy-slub-joanna-jaskolska_033

Cytrynowy ślub
Miodunka papeteria ślubna, bo wszystko zaczęło się od zaproszeń!

Cytrynowy ślub
Cytrynowy ślub

Cytrynowy Ślub nie byłby tym samym gdyby nie lokalizacja – całość miała miejsce w płd.-zach. części Dolnegośląska, w malowniczej Polnej Zdrój, i nie będziemy nikogo przekonywać o tym jak magiczne jest to miejsce i jak miło powitają Was tam jego gospodarze.

Filmem, który możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej zajął się Szymon z REDwedding, kawał dobrej roboty opowiedzianej w przyjemny sposób. Mamy nadzieję, że każda osoba czytająca ten artykuł znajdzie 3 minuty na jego obejrzenie – gorąco zachęcamy!

A my dziewczyny z Inspiro Wedding Consultant z przyjemnością opowiemy Wam więcej o cytrynowym motywie przewodnim lub pomożemy w organizacji Waszego własnego pomysłu. Zapraszamy do kontaktu!

 

Cytrynowy ślub

 

 

 

 

2 comments

Leave A Comment