Pomoc wedding plannera – czy warto ?

Wasz wymarzony dzień –  rodzina i przyjaciela, skromna ceremonia w małym kościele gdzieś na skraju wsi, koronki i cięte kwiaty, stara dobra kapela z akordeonem? Na pewno w tym wypadku pomoze pomoc wedding plannera.

A może huczniej? – katedra w środku miasta, wesele w pałacowych wnętrzach, tona kwiatów i DJ,

który rozrusza każdego gościa.

Każda z nas jest inna i każda z nas ma prawo wyobrażać sobie ten dzień inaczej, a to właśnie od tego zaczynamy swoje wielkie planowanie.

 Czasami na początku przygotowań warto zadać sobie pytanie czy dysponujemy wystarczającą ilością wolnego czasu, aby samemu zająć się organizacją ślubu i wesela.

Na rynku ślubnym oprócz firm dekoratorskich, papierniczych, cukierniczych znalazły się oferty agencji ślubnych zajmujących się kompleksową organizacją ślubów i wesel lub też pomocą w organizacji poszczególnych usług.

Zatrudniając profesjonalnego konsultanta ślubnego zyskujecie poziom stresu równy zeru, ale zacznijmy od początku:

  1. Oszczędność czasu  – wspólnie ze swoim konsultantem ślubnym przygotujecie harmonogram pracy oraz wstępny kosztorys. To on zorientuje się w dostępnościach terminów poszczególnych usługodawców, pozyska ich oferty, zarezerwuje termin, sprawdzi oraz w razie potrzeby będzie negocjował warunki umowy. Przypomni o terminach wpłat zaliczek czy wyborze menu.Umówi Was na degustacje tortu i o niej przypomni 🙂
  2. Kreatywność – doradzi w wyborze kwiatów, przedstawi inspiracje bukietu ślubnego lub kompozycji na stół, wymyśli kreatywną księgę gości lub zorganizuje szalone atrakcje – wszystko co tylko sobie wymarzycie oczywiście, nawiązujące do stylu bądź motywu przewodniego Waszego przyjęcia.
  3. Oszczędność pieniędzy – dzięki znajomością firm działającym w branży ślubnej dobry konsultant ślubny jest w stanie negocjować warunki umów oraz ceny. Doświadczenie pomoże mu dokładnie wyliczyć potrzebną ilość alkoholu lub słodkości na wasze przyjęcie weselne. Nie popełniacie błędów – nie wydajecie niepotrzebnie pieniążków.
  4. Bezcenne porady – przez cały czas trwania współpracy z agencją ślubna macie kontakt ze swoim konsultantem. Odpowie na każde  Wasze pytanie, będzie doradzał Wam w każdej kwestii związanej w tym wyjątkowym dniu.
  5. Spokój  ducha – korzystając z usług agencji ślubnej macie do wyboru usługę związana z koordynacją Waszego dnia ślubu i wesela. Konsultant ślubny będzie nadzorował pracę innych usługodawców w oparciu o przygotowany wcześniej scenariusz uroczystości. Dopilnuje aby ten wyjątkowy dzień był taki jakim go zaplanowaliście. A wy razem z najbliższymi możecie cieszyć się chwilą.

Czasami więc na początku przygotowań warto zadać sobie pytanie czy będziecie potrzebować pomocy wedding plannera w organizacji swojego ślubu i przyjęcia weselnego jeśli odpowiedź brzmi – tak to oczywiście polecamy się zapraszamy na spotkanie z naszą agencją. Z przyjemnością przy dobrej kawie posłuchamy Waszej historii miłości.

Bo jeśli chodzi o nasze zdanie i pytanie czy warto?  – tak warto!

agencja ślubna

agencja ślubna

agencja ślubna

agencja ślubna

Zdjęcia: Pinterest.com

Leave A Comment