Polskie wesele – tradycji czas

Zastanawiając się z czym kojarzy się nam polskie wesele, wielu z nas na myśl przyjdzie tradycyjna wiejska uroczystość, która nie zmieniała się od pokoleń. Dobra nowina jest jednak taka, że to nie prawda.

Coraz rzadziej na polskie wesele charakteryzuje się tłustymi polskimi przysmakami gdzie przygrywa pijany zespół disco polo. I proszę nie zrozumieć mnie tutaj źle, bo osobiście kocham polska kuchnię, a przy disco polo bawiłam się nie raz. Chodzi raczej o to, że choć w Polsce od kilku lat ilość zawartych małżeństw spada, to pary decydujące się na zalegalizowanie związku chcą czegoś innego.

I dobrze!

Bo możliwości tak jak już pisałam jest ogrom, a pary młode prześcigają się w oryginalnych pomysłach na ten dzień. Na stołach coraz częściej panuje porządek. Coraz częściej decydujemy się na tak zwany szwedzki stół, który jest ogromnym udogodnieniem. Dekoracje projektujemy i dobieramy tak, by pasowała do stylu wnętrz w jakim planowana jest uroczystość. Mówimy „tak” niezliczonej ilości świeżych kwiatów i muzyce na żywo. Rezygnujemy z „niesmacznych” zabaw odczepinowych, co nie oznacza rezygnacji z tradycji.

Organizując nasz własny ślub i wesele bardziej przykładamy wagę do detali, dlatego też coraz częściej polskie wesele organizowane są ze smakiem i klasą.

Polskie wesele

wesele po polsku

nowoczesne wesele w Polsce

organizacja wesela w Polsce

ślub i wesele po polsku

stylowe wesele w Polsce

nowoczesne, romantyczne wesele

organizacja ślubu i wesela

agencja ślubna Wrocław

Polskie wesele

nowoczesne wesele w Polsce

ślub i wesele po polsku

nowoczesne, romantyczne wesele

agencja ślubna Wrocław

organizacja ślubu i wesela

nowoczesne, romantyczne wesele

The Couple:
Tamalin and Jude
Photography – Lad and Lass
Event Planning – Wedding Concepts
Venue – Lourensford Wine Estate
Floral Design – Fleur le Cordeur

Źródło: http://junebugweddings.com/

Napisane przez
Ostatni komentarz
  • moje wesele na pewno należało do tych z rodzaju eleganckich i był to najpiękniejszy dzień w moim życiu.

ZOSTAW KOMENTARZ