Targi ślubne Wedding!

Największa ślubna inspiracja tego sezonu! Ekskluzywne pokazy polskich i światowych projektantów sukien ślubnych i wizytowych! 

www.targislubnewedding.pl

Targi Ślubne WEDDING 24-25 listopada 2018 na PGE Narodowy. Od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.

W trakcie dwóch dni, na dwóch scenach odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody. W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.

Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING skierowane są do Par Młodych pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. Pary Młode, które odwiedzą Targi ślubne WEDDING czeka wyjątkowa okazja, aby zostać gwiazdą programów TLC Polska, które prowadzi Izabela Janachowska. Na scenie natomiast zaprezentujemy autorską kolekcję Izabeli Janachowskiej – Wedding Dream

Targi Ślubne WEDDING to inspirujące wydarzenie dla Par Młodych, ale także dla świadków, rodziny i ich przyjaciół. Nie zabraknie atrakcyjnych prezentacji, występów artystycznych, licznych konkursów z cennymi nagrodami, lekcji  i pokazów tańca oraz widowiskowych pokazów mody ślubnej,  które poprowadzi Rafał Maślak – model, juror  i bloger modowy. https://www.youtube.com/watch?v=3asZanxpj6M

Kilkanaście pokazów sukien dziennie z prezentacją najnowszych trendów 2019. Na wybiegu Targów Ślubnych WEDDING będziemy podziwiać premierowe projekty z kolekcji m.in:   Rina Cossack, Salon Sukien  Collinter,  hiszpańskie suknie Tina Valerdi,  kolekcję Vie de château  przedstawi Atelier Na Dolnej,  Nuli,   Adria,   Papilio,  Gala,  Ms Moda,  Annais Bridal, Amy Love,  Diana Legrand z salonu Mona Liza oraz Agnes Bridal Dream z  salonu Mavi.  Suknie sławnych światowych  projektantów zaprezentuje  amerykańska ekskluzywna marka Mon Cherii.  Po raz pierwszy w Polsce swoją unikatową kolekcję zaprezentuje Poca and Poca dostępną dotychczas tylko w ekskluzywnych butikach w Dubaju. Specjalny pokaz sukien ślubnych w rozmiarach XXL ze specjalnym udziałem EWY ZAKRZEWSKIEJ jurorki oraz JOANNY CESARZ  zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size zaprezentuje RINA COSSACK.

https://www.youtube.com/watch?v=13HOmThbF0o

Podczas Targów Wedding Lara Gessler po raz pierwszy zaprezentuje swoją autorską linię sukien ślubnych LARA & LACE, powstałą przy współpracy z Juliette Atelier. Podczas Targów zostaną zaprezentowane wszystkie 20 modeli iście unikatowych sukien. Będzie również możliwość spotkania się z Larą osobiście na stoisku Juliette Atelier.

SYLWIA KOPCZYŃSKA zaprezentuje premierową, ekskluzywną kolekcję sukien, ślubnych, wieczorowych i koktajlowych,  której  suknie można znaleźć w najlepszych światowych butikach, m.in. w Paryżu Mediolanie i Hongkongu, gdzie prezentowane są obok projektów takich nazwisk, jak Vera Wang, Oscar de la Renta, Valentino, Elie Saab oraz Marchesam.

Po raz pierwszy w Warszawie i tylko na Targach Ślubnych WEDDING zaprezentuje  najnowszą kolekcję  światowa  marka  PRONOVIAS 

 Za choreografię pokazów odpowiedzialny będzie utytułowany tancerz i choreograf  Żora Korolow. 

https://www.youtube.com/watch?v=UU_XW_UZf1g

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Poprowadzi je Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd,   niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych.

Nietuzinkowi i kreatywni wystawcy przygotowali nie tylko wyjątkowe promocje i rabaty ale, pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez wizaż, stylizacje fryzur aż do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na Targi Ślubne WEDDING.

Tylko u nas będzie można zobaczyć „lewitującą Pannę Młodą”!

Zapraszamy na największe Targi Ślubne w polsce. Nie może Was  zabraknąć!

www.targislubnewedding.pl

Targi Ślubne-2ABC_1098

Napisane przez
Brak komentarzy

ZOSTAW KOMENTARZ