O nas

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył wspólny cel – chęć organizacji przyjęć na wysokim poziomie. Inspiro powstało dzięki konsekwencji w realizacji założonych celów, kreatywności i wielkiemu zaangażowaniu każdego członka zespołu. Nasze talenty i umiejętności nawzajem się uzupełniają , dzięki czemu tworzymy zgrany zespół o ogromnym potencjale twórczym.

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową organizacją ślubów, wesel oraz imprez firmowych. Doświadczenie w branży i duży zasób wiedzy pozwalają nam aranżować przyjęcia perfekcyjne, których każdy szczegół jest głęboko przemyślany.

Dzięki ogromnej kreatywności całego zespołu, każde zorganizowane wydarzenie jest niezwykłe i wyjątkowe. Nigdy nie narzucamy naszym Klientom stylu, w jakim ma być stworzony event. Potrafimy słuchać i odgadywać ich potrzeby. Organizujemy imprezy nie tylko w przeznaczonych do tego celu miejscach, ale również pełne uroku przyjęcia plenerowe. Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej awangardowe projekty. Uwielbiamy wyzwania.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i godnymi zaufania podwykonawcami. Fantastyczną zabawę podczas aranżowanych przez nas imprez, zawsze wieńczy pełna satysfakcja wszystkich ich uczestników.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wyjątkowe i niepowtarzalne są dla Państwa uroczystości, które pomagamy zorganizować. Dokładamy wszelkich starań, by eventy te nie były tylko zwykłą usługą biznesową, lecz wyjątkowym przeżyciem, których wspomnienie długo jeszcze budzić będzie mnóstwo pozytywnych emocji.