Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

O nas


Inspiro Wedding Consultant to profesjonalna agencja ślubna. Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Dbamy o to, aby TEN wyjątkowy dzień zapisał się najpiękniejszymi wspomnieniami i pełnymi uroku, czaru i magii miłości, niezapomnianymi chwilami. Biorąc na siebie wszystkie, związane z przygotowaniami  aspekty, dopinamy każdy szczegół na ostatni guzik. W ten sposób nie tylko kreujemy cudowne chwile, ale również zdejmujemy z barków młodej pary kłopotliwe obowiązki.

Ślub i wesele szyte na miarę

Konsultant ślubny ma za zadanie zająć się oprawą i wszystkimi aspektami uroczystości w taki sposób, aby spełnić oczekiwania młodej pary. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, nie cofamy się przed wyzwaniami i robimy absolutnie wszystko, żeby sprostać waszym marzeniom.

Organizacja ślubu i wesela to puzzle, które muszą idealnie do siebie pasować, tworząc harmonijną całość. I tak właśnie traktujemy każdy projekt. Rozmawiamy z wami, badamy potrzeby, dowiadujemy się, jak wyobrażacie sobie najpiękniejszy dzień w życiu, co jest dla was najważniejsze, a później – krok po kroku – realizujemy przedsięwzięcie tak, aby odzwierciedlało wasze oczekiwania.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i szczerym uwielbieniem dla tego, co robimy. Sprawia nam to ogromną radość i jest źródłem satysfakcji. A uśmiech i szczęście naszych klientów stanowią dla nas ogromną nagrodę.

Na rynku ślubnym działamy przeszło 3 lata. Ale w branży jesteśmy znacznie dłużej. Posiadamy kierunkowe wykształcenie – kursy i szkolenia, certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Stale się rozwijamy, uczestniczymy w pokazach, targach i wydarzeniach, dzięki którym trzymamy rękę na pulsie i doskonalimy warsztat. Ogromne doświadczenie, duży dorobek zawodowy, liczne kontakty i sprawdzone rozwiązania, pozwalają nam działać z ogromną skutecznością, której potwierdzeniem jest rosnące grono zadowolonych klientów.

Specjaliści w branży ślubnej

Nasze kompetencje zostały wielokrotnie docenione przez fachowe magazyny branżowe. Jako ekspertki, zabieramy głos w czasopismach o tematyce ślubnej. Prowadzimy również poczytnego bloga, na którym dzielimy się naszą wiedzą, wspierając rozwój branży – tematyka cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Stworzyłyśmy Akademię Inspiro, w której szkolimy profesjonalistów. Przyszły weeding planner pod czujnym okiem specjalistów – najlepszych firm z branży w Polsce – ma możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, wspartej dopracowanymi materiałami dydaktycznymi oraz otrzymać kończący kurs certyfikat zawodowy.

Wesele w najpiękniejszych miastach polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Opole, Gdańsk, Poznań, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Opole, Łódź, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Suwałki, Kielce, Białystok, Zielona Góra 
Wesele w plenerze, wesele pod namiotem, ekskluzywne wesele, butikowe wesele, wesele w górach, wesele nad morzem.