Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zasady Współpracy


Agencja ślubna Inspiro Wedding Consultant to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim, gwarancja tego, że wszystko się uda. U nas nie ma miejsca na niedociągnięcia! Konsultant ślubny zadba o wszystkie szczegóły, reagując na bieżąco na wasze potrzeby. Z nami możecie skupić się wyłącznie na celebrowaniu miłości oraz przeżywaniu ekscytacji, związanej z nową drogą życia.

Rekonesans

Każda współpraca rozpoczyna się przyjemną rozmową, podczas której w radosnej, swobodnej atmosferze dowiadujemy się o was jak najwięcej. Poznajemy wasze oczekiwania, dopytujemy o wyobrażenia i o to, co jest dla was najważniejsze. Organizacja ślubu i wesela to mnóstwo elementów, które trzeba dopasować, ustalamy więc mniej więcej, jak ma wyglądać wasz dzień, dzięki temu możemy w kolejnym etapie przedstawić wam orientacyjne koszty.

Formalności

Po ustaleniu zakresu współpracy następuje etap formalności. Tworzymy umowę, która szczegółowo określa zakres usług, które dla was wykonamy oraz wysokość i formę rozliczeń. Przedstawiamy również orientacyjny kosztorys wesela i ślubu wg wcześniejszych wytycznych.

Harmonogram

Współpraca przebiega na podstawie ustalonego harmonogramu, w zgodzie z którym przedstawiamy kolejno oferty poszczególnych etapów realizacji. Przez cały okres współpracy proponujemy wam różne opcje do wyboru – otrzymujecie zawsze propozycję kilku rozwiązań – miejsc, menu, muzyki, fotografów, etc. To pozwala wam na bieżąco kontrolować wydatki i dostosowywać wybory do oczekiwań.

Realizacja

Zgodnie z ustalonym planem, prezentujemy wam kolejno oferty, pośród których wybieracie te najlepsze dla siebie. Finalizujemy poszczególne etapy, aż do dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, kiedy należy zająć się organizacją wybranych elementów, zyskując pewność, że wszystko będzie spójne oraz na czas. Mamy również niezwykle bogatą bazę sprawdzonych podwykonawców i kontrahentów, którzy są gwarancją najwyższej jakości.

Zawsze do dyspozycji

Dostosowujemy się do waszych potrzeb w kwestii częstotliwości i formy kontaktu. Najwygodniejszy zwykle jest kontakt telefoniczny i mailowy – pozwala oszczędzić Wasz czas. Jeśli jednak chcecie się z nami spotkać i porozmawiać przy pysznej kawie – w każdej chwili możemy się umówić.

Elastycznie i indywidualnie

Jeśli na etapie realizacji pojawiają się jakieś wątpliwości lub wpada wam nagle do głowy nowy pomysł, który chcielibyście przedyskutować – służymy radą i pomocą.

Pełna gotowość

W ustalonym terminie wszystko jest już gotowe. Każdy detal jest dopracowany do perfekcji i nie ma przykrych niespodzianek. Wy śpicie spokojnie, a my upewniamy się, że nic nie zostało pominięte. Tuż przed uroczystością zdarzają się nerwy – jesteście podekscytowani zbliżającym się
ślubem i weselem – jesteśmy przy Was przez cały czas i jesteśmy gotowe uspokoić każdy niepokój, który was frapuje. Działamy razem do samego końca. Zakres naszych usług obejmuje absolutnie każdy aspekt przygotowań. Jeśli więc marzysz o bajkowym ślubie i weselu, jeśli nie wiesz, jak się zabrać za organizację, jeśli przeraża cię ilość elementów, boisz się, że nie zdążysz lub dokonasz złych wyborów – lub bardziej przyziemnie, po prostu nie masz czasu zająć się tak dużym przedsięwzięciem, ale chcesz mieć pewność, że wszystko się uda – zapraszamy gorąco do współpracy!

Wesele w najpiękniejszych miastach polski:
Warszawa, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Opole, Gdańsk, Poznań, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Opole, Łódź, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Suwałki, Kielce, Białystok, Zielona Góra
Wesele w plenerze, wesele pod namiotem, ekskluzywne wesele, butikowe wesele, wesele w górach, wesele nad morzem.