Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zasady Współpracy


Agencja ślubna Inspiro Wedding Consultant to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim, gwarancja tego, że wszystko się uda. U nas nie ma miejsca na  niedociągnięcia! Konsultant ślubny zadba o wszystkie szczegóły, reagując na bieżąco na Wasze potrzeby. Z nami możecie skupić się wyłącznie na celebrowaniu miłości oraz przeżywaniu ekscytacji, związanej z nową drogą życia.

Pierwsze spotkanie

Każda współpraca rozpoczyna się przyjemną rozmową, podczas której w swobodnej atmosferze dowiadujemy się o Was jak najwięcej. Poznajemy Wasze oczekiwania, dopytujemy o wyobrażenia i o to, co jest dla Was najważniejsze. Przedstawiamy Wam bliżej naszą agencje oraz zasady współpracy z nami.

Oferta

Po spotkaniu przygotujemy dla Was ofertę współpracy, harmonogram oraz opracujemy wstępny budżet. Po zapoznaniu się z naszymi propozycjami macie czas na podjęcie decyzji.

Podpisanie umowy

Po akceptacji oferty podpisujemy umowę.
Współpraca przebiega na podstawie  wcześniej ustalonego harmonogramu, w zgodzie z którym przedstawiamy kolejno oferty poszczególnych etapów realizacji. Przez cały okres współpracy proponujemy Wam różne opcje do wyboru – otrzymujecie zawsze propozycję kilku rozwiązań – miejsc, menu, muzyki, fotografów, etc. To pozwala Wam na bieżąco kontrolować wydatki i dostosowywać wybory do oczekiwań.
Jesteśmy w stałym kontakcie.

Koordynacja dnia ślubu

Jesteśmy z Wami podczas tego wyjątkowego dnia i dopilnowujemy, aby przebiegł  on według określonego wcześniej scenariusza. Jeśli macie takie życzenie, rozliczamy się z usługodawcami i finalizujemy formalności poślubne.

Wesele w najpiękniejszych miastach polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Opole, Gdańsk, Poznań, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Opole, Łódź, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Suwałki, Kielce, Białystok, Zielona Góra. Wesele w plenerze, wesele pod namiotem, ekskluzywne wesele, butikowe wesele, wesele w górach, wesele nad morzem.