Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zasady Współpracy


Agencja ślubna Inspiro Wedding Consultant to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim, gwarancja tego, że wszystko się uda. U nas nie ma miejsca na  niedociągnięcia! Konsultant ślubny zadba o wszystkie szczegóły, reagując na bieżąco na Wasze potrzeby. Z nami możecie skupić się wyłącznie na celebrowaniu miłości oraz przeżywaniu ekscytacji, związanej z nową drogą życia.

Pierwsze spotkanie

Każda współpraca rozpoczyna się przyjemną rozmową, podczas której w swobodnej atmosferze dowiadujemy się o Was jak najwięcej. Poznajemy wasze oczekiwania, dopytujemy o wyobrażenia i o to, co jest dla Was najważniejsze. Organizacja ślubu i wesela to mnóstwo elementów, które trzeba dopasować, ustalamy więc mniej więcej, jak ma wyglądać Wasz dzień, dzięki temu możemy w kolejnym etapie przedstawić wam orientacyjne koszty.

Formalności

Po ustaleniu zakresu współpracy następuje etap formalności. Tworzymy umowę, która szczegółowo określa zakres usług, które dla was wykonamy oraz wysokość i formę rozliczeń. Przedstawiamy również orientacyjny kosztorys wesela i ślubu wg wcześniejszych wytycznych.

Harmonogram

Współpraca przebiega na podstawie wcześniej ustalonego harmonogramu, w zgodzie z którym przedstawiamy kolejno oferty poszczególnych etapów realizacji. Przez cały okres współpracy proponujemy Wam różne opcje do wyboru – otrzymujecie zawsze propozycję kilku rozwiązań – miejsc, menu, muzyki, fotografów, etc. To pozwala Wam na bieżąco kontrolować wydatki i dostosowywać wybory do oczekiwań.

Realizacja

Zgodnie z ustalonym planem, prezentujemy wam kolejno oferty, pośród których wybieracie te najlepsze dla siebie. Finalizujemy poszczególne etapy, aż do dopięcia wszystkiego na ostatni guzik.

Wesele w najpiękniejszych miastach polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Opole, Gdańsk, Poznań, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Opole, Łódź, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Suwałki, Kielce, Białystok, Zielona Góra. Wesele w plenerze, wesele pod namiotem, ekskluzywne wesele, butikowe wesele, wesele w górach, wesele nad morzem.