Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zespół


Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i szczerym uwielbieniem dla tego, co robimy. Sprawia nam to ogromną radość i jest źródłem satysfakcji. A uśmiech i szczęście naszych Klientów stanowią dla nas ogromną nagrodę.

Poznajmy się bliżej!

Monika Suchecka

 

Założycielka i właścicielka Inspiro Wedding, certyfikowany konsultant ślubny z dyplomem Academy of Wedding and Event Planning Ltd oraz absolwentka Akademii Perfect Day Wedding Planners. Urodzona perfekcjonistka, przykładająca uwagę do każdego detalu, która od 5 lat ma ogromne szczęście projektować dla Was wymarzone przyjęcia. Prywatnie miłośniczka gór i dalekich podróży. W życiu codziennym wierzy w miłość, rodzinę, przyjaciół, empatię i karmę.

Ewa Harasim

 

Certyfikowany konsultant ślubny, który od ponad roku organizuje dla Was wzruszające ceremonie ślubne oraz butikowe przyjęcia weselne w Inspiro Wedding. Doświadczenie zdobywała pracując w branży hotelowo – gastronomicznej. Cechują ją odporność na stres, perfekcjonizm oraz umiłowanie do organizacji i porządku. W życiu prywatnym właścicielka i miłośniczka dwóch przeuroczych kocurów. Pasjonatka sportów zimowych, którą od pierwszego opadu białego puchu spotkacie na wysokościach. Wulkan energii, który na pierwszym miejscu stawia dobro swojej rodziny i przyjaciół.

Wesele w najpiękniejszych miastach polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Jelenia Góra, Opole, Gdańsk, Poznań, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Opole, Łódź, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Suwałki, Kielce, Białystok, Zielona Góra. Wesele w plenerze, wesele pod namiotem, ekskluzywne wesele, butikowe wesele, wesele w górach, wesele nad morzem.