Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zespół


Agencja ślubna Inspiro to dwie szalenie zaangażowane w swoją pracę pasjonatki oraz szereg podwykonawców, którzy od lat świadczą dla naszych par usługi na najwyższym poziomie. Poznajmy się bliżej…

Monika Suchecka – założycielka, certyfikowany konsultant ślubny z dyplomem Academy of Wedding and Event Planning Ltd. Wiele lat poświęciła na rozwój i edukację w branży, doskonaląc swoje umiejętności i pogłębiając wiedzę. Perfekcjonistka. To dzięki niej każdy drobny detal jest dopięty na ostatni guzik, nic nie jest pozostawione przypadkowi, a realizacja przebiega w schemacie zgodnym z harmonogramem. Organizacja przyjęć jest dla Moniki pracą, ale również ogromną pasją i sposobem na życie. 

Ewa Harasim – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, certyfikowany konsultant ślubny. Ma przeszło 10 letnie doświadczenie w branży. Przez wiele lat pracowała w hotelarstwie i gastronomii – umiejętności, które zdobyła okazują się w organizacji ślubów i wesel bezcenne. Szkolona w jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce, gdzie zdobyła nieocenioną wiedzę. Bardzo ambitna, nigdy nie uznaje, że pora spocząć na laurach – zaraz po osiągnięciu celu, „biegnie” dalej, wyżej, szybciej i lepiej. Główne motto Ewy, to „niemożliwe nie istnieje!” – jeśli coś wydaje się nie do zrealizowania, to znaczy, że to zadanie dla Ewy, która udowadnia, że jeśli się chce, to można wszystko! Ma mnóstwo planów zawodowych na przyszłość.