Inspiro Wedding Agencja Ślubna Inspiro Wedding Agencja Ślubna
Inspiro Wedding Agencja Ślubna

Zespół


Agencja ślubna Inspiro to dwie szalenie zaangażowane w swoją pracę pasjonatki oraz szereg podwykonawców, którzy od lat świadczą dla naszych par usługi na najwyższym poziomie. Poznajmy się bliżej…

Monika Suchecka


Założycielka i właścicielka Inspiro Wedding, certyfikowany konsultant ślubny z dyplomem Academy of Wedding and Event Planning Ltd oraz absolwentka Akademii Perfect Day Wedding Planners z wykształcenia Technik Hotelarstwa i Turystyki. Urodzona perfekcjonistka, przykładająca uwagę do każdego detalu, która od 3 lat ma ogromne szczęście projektować dla Was wymarzone przyjęcia. Prywatnie miłośniczka gór i dalekich podróży. W życiu codziennym wierzy w miłość, rodzinę, przyjaciół, empatię i karmę.

Ewa Harasim


Certyfikowany konsultant ślubny, który od ponad roku organizuje dla Was wzruszające ceremonie ślubne oraz butikowe przyjęcia weselne w Inspiro Wedding. Doświadczenie zdobywała pracując w branży hotelowo – gastronomicznej. Cechują ją odporność na stres, perfekcjonizm oraz umiłowanie do organizacji i porządku. W życiu prywatnym właścicielka i miłośniczka dwóch przeuroczych kocurów. Pasjonatka sportów zimowych, którą od pierwszego opadu białego puchu spotkacie na wysokościach. Wulkan energii, który na pierwszym miejscu stawia dobro swojej rodziny i przyjaciół.